اسامی 87 کاندیدای مجلس نهم را در سراسر استان کرمان به شرح زیر اعلام کرد:‌

* بافت، رابر و ارزوئیه

 1- محمود شمسی گوشکی   فرزند علی
2- حیدر حیدریان   فرزند امیدعلی
3- بهجت الله بهرام نژاد   فرزند سلمان
4- هدایت الله سلطانی نژاد  فرزند امان الله
5-  حسن جهانشاهی   فرزند زیاد
6- رضا  کوهستانی   فرزند علی حسین
7- علی روح الامینی   فرزند جلیل
8- خداکرم امیرتیموری   فرزند علی
9- علیرضا منظری توکلی  فرزند میرزاجان 


* بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

1 - حسین عزیزآبادی   فرزند درویش
2- موسی غضنفرآبادی   فرزند حسین
3- محمد اسماعیلی زاده   فرزند درویش
4- محمد ابوذری    فرزند مهدی
5- ابراهیم رحیم نژاد  فرزند علی
6- محمدعلی معین فر  فرزند امیدعلی
7- محمد جواد  شه مراد زاده فهرجی فرزند اسفندیار


* جیرفت و عنبرآباد

1- بختیار مجاز    فرزند مرتضی
2- فرج الله عارفی    فرزند جلال
3- علی زادسر    فرزند صفر
4- یحیی کمالی پور    فرزند رمضان


* رفسنجان و انار

 1- محمدحسین رجبیان   فرزند امان الله
2-  سید تقی طباطبایی   فرزند سید مصطفی
3- بهروز حیدری زاده   فرزند محمد
4- علی اسمعیلی حسین آباد   فرزند حسن
5- علی محمدجعفری بهرمان   فرزند حسن
6- محمد سلطان مرادی   فرزند زینل
7- حسین  آذین    فرزند محمد
8- ناصر محمدی کمال آبادی   فرزند محمود
9- محمدرضا علی مؤمنی جعفرآباد فرزند غلامرضا
10 ـ محمدمهدی پورغلامعلی   فرزند حسین 


* زرند و کوهبنان

 1- سید احمد هاشمی   فرزند سید ابراهیم
2- منصور شیخی    فرزند حسین
3- محمدحسن حسن زاده سبلوئی فرزند حسین
4- یدالله سپهری    فرزند درعلی
5- زهرا نیک اندیش راوری   فرزند ابوالقاسم
6- رسول نژاد عبدالهی   فرزند عباس
7- حسن رحمانی ده نوی  فرزند اکبر
8- حسین امیری خامکانی   فرزند اکبر
9- مهدی قربانی ده نوی   فرزند محمد
10- حمید محمودزاده زرندی   فرزند محمد
11- مجید ابراهیمی سیریزی   فرزند حسین
12- سیدمحمدصالح موسوی زرندی  فرزند اشرف آقا


* سیرجان و بردسیر

1- محمود رضائی لری   فرزند نوروز
2- محمد مهدی زاده پاریزی   فرزند مهدی
3- هادی طالبیان مقدم   فرزند بهمن
4- رضا علیپور لری    فرزند حاج محمود
5- شهباز حسن پور بیگلری   فرزند مختار
6- منصور آبیار    فرزند محمد
7- محمدحسین مستقیمی   فرزند غلامرضا
8- حسن نصرالله پور   فرزند مراد
9- محمد عزت آبادی پور   فرزند صادر
10- احمد عابدینی پاریزی   فرزند حسن


* شهربابک

1- محمد محمودی میمند  فرزند لطف علی
2- سید حسین فاطمیه دهوئی  فرزند سیداحمد
3- محمدجواد حیدری موسی  فرزند محمدتقی
4- حسین فتاحی    فرزند عبدل
5- سید غلامرضا علوی مقدم   فرزند سید جواد
6- یدالله راحمی    فرزند حسین
7- عبدالحمید آقارحیمی شهربابکی فرزند عباس


* کرمان و راور

1- مینو بهرامپور    فرزند علی
2- سمیه پرورش    فرزند حسین
3-  غلامحسین رحمانی   فرزند عباس
4- هدایت الله صادقی   فرزند احمد
5- سمانه گنجعلیخانی   فرزند ماشاالله
6- محمدرضا میرحسینی وکیلی فرزند علی اکبر
7- بابک زندوکیلی    فرزند علی اصغر
8- محمدرضا  خالقی   فرزند علی
9- حسن مهدی دماوندی  فرزند محمد
10- مسعود  اکبری جور   فرزند عباس
11- محمدمهدی زاهدی  فرزند ماشاالله
12- مرتضی اسماعیلیان   فرزند منصور
13- غلامرضا  کرمی   فرزند علی
14- مریم سرمست   فرزند اصغر
15- عاطفه درویشیان   فرزند مصطفی
16- سیدعلی مدنی کرمانی  فرزند سیدجلال الدین
17- محمود وهابی گوکی   فرزند عباس
18- فرحناز فرح بخش   فرزند محمدعلی
19- محمدرضا عرب زاده گورچونی فرزند علی
20- احمد شاه حیدری پور   فرزند سلطان علی
21- علی اصغر توکلی آسفیچی  فرزند علی
22- محمدرضا پورابراهیمی داورانی  فرزند مهدی
23- حسین جلالی    فرزند مهدی


* کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب 

1- شهریار  صالحی    فرزند دیدار
2- محمود ذاکری    فرزند دادخدا
3- حسین محمدعلی زابلی   فرزند محمد
4- موسی اکبری مهنی   فرزند حسین
5- محمدرضا امیری کهنوج   فرزند امیر



تاريخ : چهارشنبه سوم اسفند 1390 | | نویسنده : سنجری |
  • وبلاگ من
  • گوگل رنک